למצוא טיסות זולות משתלמות

התחרות העזה בתחום התעופה מאפשרת לכל מי שרוצה לטוס לחו"ל – לכל יעד, בכל נקודת זמן ולכל מטרה – למצוא כרטיס טיסה במחיר אטרקטיבי במיוחד. אמנם לעתים נדרשת השקעת זמן, ואי אפשר להתעלם מהעובדה שזמן, במובן מסוים, שווה לכסף, אבל בסופו של דבר כשאנחנו מצליחים למצוא טיסות זולות אל הרווח הכספי מצטרפת גם נחת של ממש, יותר מאשר בקניית מוצרים אחרים במחיר משתלם, כך שכדאי להקדיש זמן ותשומת לב למציאת הטיסה הזולה ביותר.

גמישות

כשאנחנו מתגמשים, קל לנו הרבה יותר למצוא טיסות זולות משתלמות. הגמישות יכולה להיות הן מבחינת מועדי ההמראות והנחיתות, אבל גם מבחינת היעד – בלא מעט מקרים רבים אנחנו רוצים לצאת קצת מהארץ ולהתאוורר, וכשזה המצב, לא חובה להיצמד דווקא למקום ספציפי (שהרי סופשבוע בברצלונה משמח באותה מידה כמו סופשבוע בלונדון, או כמה ימים בפראג). ככל שנרחיב את מנעד האפשרויות, כך נגלה שמחיר הטיסה צונח.

להרכיב בעצמכם חבילות טיסה

אם היעד שלכם רחוק יחסית – המזרח הרחוק, דרום אמריקה, אוסטרליה ואפילו קנדה או ארה"ב – אתם לא חייבים להיצמד לחבילות הקיימות, אלא בהחלט יכולים להרכיב בעצמכם למשל טיסה ללוס אנג'לס שמורכבת משתי טיסות נפרדות, מנתב"ג לאמסטרדם ומבירת הולנד אל עיר המלאכים. בדרך זו אתם גם מרחיבים את טווח האפשרויות ויכולים להגיע לטיסות זולות יותר, וגם, אם תרצו, לבלות פרק זמן מסוים גם במקום שבו מתבצעת עצירת הביניים. שימו לב: הרכבת טיסה בעצמכם מחייבת זהירות, ובפרט יש לוודא שהשארתם מרווח ביטחון רחב מספיק כדי שאם הטיסה הראשונה תתעכב מסיבה כלשהי, לא תפספסו את הטיסה השנייה שכן במקרה כזה לא תזכו לפיצוי.

להזמין כמה חודשים מראש

דרך נוספת לחסוך במידה משמעותית היא להזמין כרטיסי טיסה מספר חודשים מראש. אמנם לא תמיד אנחנו יכולים לדעת בוודאות שהמועד יהיה אופטימלי, אבל מצד שני חופשה בחו"ל היא תמיד חוויה שכדאי להתאמץ קצת כדי לאפשר את התרחשותה – ובמיוחד אם בדרך זו אנחנו גם מוצאים טיסות משתלמות במיוחד.

לאן תרצו לטוס??
רק טיסות זולות

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>