צימרים למשפחות – מתכננים חופשה משפחתית

אם אתם מעוניינים לצאת אל חופשה מיוחדת עם כל המשפחה במדינה היפהפייה שלנו, בוודאי תשמחו לשמוע שיש לכם מגוון אפשרויות, ביניהן חופשת צימרים בצפון הירוק או בדרום האדמדם והצחיח. במאמר זה נסביר איך לתכנן את הנופש המושלם לכל המשפחה בצימר.

יש אפשרויות רבות לחופשה משפחתית, אם מדובר על חופשה בבית מלון ועד קמפינג אוהלים משפחתי בכנרת. רוב המשפחות מעוניינות בחופשה שונה ולא שגרתית שמשלבת את התנאים האידיאליים של בית המלון וחוויית הקמפינג. התשובה המושלמת לחופשה זו היא חופשה בצימר משפחתי. כאן מדובר על חופשה באזור רחוק מהעיר הסואנת ובאווירת טבע מיוחדת שנוסכת שלווה על כל המשפחה. רוב הצימרים המשפחתיים ממוקמים באזורים בהם יש אטרקציות שונות שמתאימות לילדים ולכל המשפחה ברדיוס קרוב לצימר. בנוסף, הצימר מתאים לדרישת המשפחה.

מתכננים את החופשה

כדי להפיק מקסימום הנאה מהצימר בו תהיו חשוב לתכנן את החופשה מראש ובקפדנות. התכנון תמיד יכלול את הדברים הבאים:

  • תאריכי חופשה – תקופות המעבר ותקופות הקיץ הן העונות האידיאליות לנופש בצימרים משפחתיים. אם מדובר על תקופת הקיץ חשוב לוודא שיש במתחם בריכה בה הילדים ואתם תוכלו לטבול ולברר האם מדובר על בריכה למספר משפחות או בריכה פרטית.
  • תקציב- חשוב להחליט מהו התקציב שלכם לאותה חופשה משפחתית. דבר זה ייעל את תהליך החיפוש שלכם ויעזור לכם לאתר את אותו צימר שמתאים לך מתוך אותם צימרים למשפחות שיציעו לכם.
  • מיקום- חשוב להגיע להחלטה האם אתם מעוניינים לנפוש עם כל המשפחה בחלק הצפוני של המדינה, בדרומי או במרכז הארץ. חשוב לקחת בחשבון שלכל אחד מהאזורים במדינה יש מאפיינים שונים לגמרי.
  • דרישות מיוחדות- יש משפחות שלא מעוניינות להשאיר את הכלב בפנסיון ומחפשות צימר אליו ניתן להביא את חיית המחמד, מספר חדרים בצימר, לול לתינוק, מיקרוגל לחימום הבקבוק של התינוק, רמת בטיחות (גדרות ביטחון בצימר אם מדובר על מקום בעל 2 שתי קומות).

לסיכום, אם אתם מעוניינים בחופשה מיוחדת עם כל המשפחה, חופשה בצימר היא החופשה בשבילכם. כאן מדובר על נופש שמקרב בין ההורים לילדים ומאפשר להם ליהנות מזמן איכות יחדיו, ללא טלוויזיה, מחשב או כל הפרעה אחרת. כאן תוכלו ליהנות עם הילדים בבריכה, לצאת איתם למסלולי טיולים בטבע, לדווש על אופניים, לשחק כדורסל וכדורגל ולחוות איתם את אותם רגעים שגם הם וגם אתם תזכרו לאורך זמן. חופשה נעימה.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>