פראג שמתאימה לכולם – חבילות נופש לפראג

פראג היא אחת הערים המרגשות בעולם. מאז שהשתחררה מעול הקומוניזם בשנות ה-90 של המאה הקודמת, היא הפכה ליעד תיירותי אהוב על כולם, צעירים ומבוגרים, מחפשי חופשה רומנטית ושוחרי בילויים ליליים, אוהבי היסטוריה (לעיר, באופן טבעי, עבר מרתק) ומעדיפי הופעות מוזיקה עכשוויות – אין מי שלא ימצא בפראג שלל אפשרויות וחוויות.

בין האטרקציות העיקריות שמציעה בירת צ'כיה ושאותן תמצאו כמעט בכל חבילת נופש לפראג ניתן לציין את  ארמון קינסקי, הבניין הרוקד, גשר קארל ומוזיאון הצעצועים.

ארמון קינסקי

ארמון שנבנה במהלך המאה ה-18 בסגנון הבארוק מרהיב העין. אביו של פרנץ קפקא, שגם אטרקציות הקשורות אליו נכללות במסגרת חבילות נופש לפראג, הפעיל במקום חנות סיטונאית. כיום תמצאו בארמון היפהפה את הגלריה הלאומית שמציגה שלל תערוכות קבועות ומתחלפות ותורמת אף היא באופן טבעי לאטרקטיביות של המקום.

הבניין הרוקד

מבנה שנקרא גם "ג'ינג'ר ופרד" על שם צמד הרקדנים המפורסם שהיווה השראה ליצירת בניין המשרדים יוצא הדופן. ניתן למצוא אותו בפינת הרחובות רסלובה ורשינובו נאבז'ז'י, ליד נהר הוולטאבה שחוצה את העיר, ועוד כדאי לדעת שהוגה הבניין היה ואצלב האוול, הנשיא האגדי של צ'כיה.

גשר קארל

גשר שנמתח מעל הוולטאבה ומחבר את החלק העתיק והמרתק של פראג עם רובע לסר המודרני. אורכו של גשר קארל כחצי ק"מ, לאורכו ממתינים דוכני אמנות חביבים ולעתים נערכות בו הופעות מוזיקליות. הנוף הנשקף ממנו – מרחיב נשימה.

מוזיאון הצעצועים

חבילות נופש לפראג כוללות בדרך כלל גם כניסה אל המוזיאון השני בגודלו בעולם כולו בתחום הצעצועים – 7 אולמות שבהם מוצגים צעצועים שבהם שיחקו ילדים ומבוגרים לאורך כל ההיסטוריה כולל אוסף בובות ברבי מרשים במיוחד. כדאי להדגיש כי על המוצגים חל הכלל "לראותם בלבד" ולפעמים קשה להתאפק…

דיל למלון בפראג
דילים לנופש בפראג
טיסות לפראג

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>