טיסות זולות – כיצד נחסוך בחופשה לחו"ל

המשבר העולמי לא הקל על מחירי התיירות, וכיוון שגם המצב בארץ לא שפיר במיוחד, חופשה בחו"ל הופכת להיות הוצאה גדולה עד כדי כך, שרבים מוותרים עליה. מאמר זה יפרט בפניכם כיצד למצוא טיסות זולות ליעדים נחשקים וכיצד להוזיל את העלויות הכלליות של החופשה.

קודם כל, מתחילים בלמצוא טיסות זולות. המלצתנו היא לא להתקבע על יעד ספציפי, אלא יותר על אזור. אירופה, ארה"ב, או המזרח. מרגע זה להתחיל לחפש בשיטתיות באתרי אינטרנט של סוכנויות נסיעות ובדפים האחוריים של העיתונים הגדולים.

דילים מיוחדים

כל יום אפשר למצוא טיסות זולות במיוחד. אלו טיסות מהיום להיום, מהיום למחר או לעוד יומיים במקרה הטוב ביותר. זה מצריך מכם ספונטניות, אבל ממילא החלטתם שאתם רוצים לטוס לחו"ל. עדכנו את מקום העבודה והכינו את המזוודות (כל אזור ומזג האוויר שלו, באירופה מזג האוויר אותו הדבר פחות או יותר).

בשדות תעופה רבים בעולם אפשר להגיע עם מזוודה אסופה, לשאול איזה טיסות יוצאות בשעות הקרובות ויש עליהן מקום פנוי ולשלם עלות מגוחכת ממש. בארץ זה לא מתקיים. כותב שורות אלו בילה יום שלם בשיטוט בשדה התעופה בן גוריון ובירר אצל כל סוכני הנסיעות וחברות התעופה על אפשרות כזו.

כולם טענו בפני שאין הדבר מתקיים בארץ וממילא ההצעות שהם ייתנו לי כאן הם אותם ההצעות שאני אקבל אם אתקשר אליהם מהבית או דרך אתר האינטרנט. שימו לב, שכל האמור לעיל מתייחס לטיסות שכר על בסיס מקום פנוי. בטיסות סדירות יש גם מבצעים ואפשר למצוא בהן טיסות זולות, אבל זה יותר נדיר.

דעה רווחת ושגויה לטעמי, היא שבחו"ל צריך להתפנק. אם כבר יוצאים לחופשה, אז היא חייבת להיות גם נופש. ובכן, את הנופש אפשר לשמור לאילת, או לקלאב מד מפנק בתורכיה. אם טסים לחו"ל זה קודם כל בשביל לראות ולחוות.

אם ראיתם את מגדל פיזה או חוויתם טיול רגלי ברחובות פראג הרומנטית, מה זה משנה באיזה מלון ישנתם בלילה? מה זה משנה עד כמה התפנקתם במסעדות ומה זה משנה כמה שופינג עשיתם? האבסורד הוא שרוב הדברים השווים בחו"ל לראות ולחוות הם בכלל בחינם.

אוכל בחו"ל יותר זול מבארץ. כך המצב באירופה, בארה"ב ובמיוחד במזרח. הכוונה היא לא למסעדות אלא לאוכל מהיר (ג'אנק פוד) ולמצרכי מזון בסיסיים במרכולים זו גם דרך לחסוך לשבוע היטב, בלי גרגרנות.

להזמין מהארץ או להזמין מהמקומיים?

שאלה חשובה שמתחבטים בה היא האם להזמין את האטרקציות מהארץ, ובכך לחסוך את הסיכון והטרחה, או להגיע למקום ולקוות למחיר זול יותר? מי שמחפש חופשה חסכונית בחו"ל צריך להיות עם יוזמה. עמלות הסוכנים בהזמנה מן הארץ מייקרות את הטיול.

הזמנה של מלונות או אטרקציות במקום עשויה להוזיל משמעותית את הטיול. בכדי להוריד דאגה מליבכם, קחו אתכם המלצות של כמה מלונות באיזור בו אתם מבקשים לטייל. כך תהיו בטוחים שתמיד ימצא עבורכם מקום לינה באחד מהם לפחות

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>