חבילות קלאב מד סקי

קלאב מד סקי

חופשה בקלאב מד היא תמיד כיף אדיר. חופשת סקי היא חוויה בלתי נשכחת, ואין פלא כי יותר ויותר אנשים נשבים בקסמי הגלישה במדרונות הלבנים. שילוב של השניים – חופשה בקלאב מד סקי – היא חוויה שחייבים לעבור לפחות פעם אחת בחיים, וסינרגיה מלהיבה במיוחד בין היתרונות הרבים של קלאב מד להנאה העצומה הטמונה בסקי.

למה?

חופשת סקי, כדאי לדעת, מציעה כמה וכמה יתרונות: ראשית, ההנאה הטמונה בכל חופשה. שנית, אם לאחר חופשות המתאפיינות בבטלה נינוחה עלולות להתעורר נקיפות מצפון הרי שסקי הוא גם פעילות גופנית מאמצת כך שאפשר בסוף כל יום גלישה לאכול ואף לזלול ללא רגשות אשם. שלישית, צליחת מסלולי סקי היא אתגר, וכמובן שניתן להעלות בכל פעם את רמת הקושי, כך שישנם לא מעט רגעי סיפוק ניכר במהלך חופשת סקי, ואחרון חביב, בחלק גדול מאתרי הסקי ישנם חיי לילה תוססים שמשלימים את החוויה.

חופשת סקי בקלאב מד באירופה

חופשה בקלאב מד סקי מאפשרת ליהנות מכל הנ"ל במקום אטרקטיבי, כשבזכות שיטת ה"הכל כלול" לא צריך לשבור את הראש איפה אוכלים וכמה תעלה הארוחה אלא אפשר להתרכז בכיף.

בנוסף, רבים מכפרי הקלאב מד סקי מעניקים הזדמנות ללמוד את רזי הגלישה, או לחילופין לשכלל את המיומנות – עם מדריכים מהטובים בתחומם. יתרון נוסף של חופשת סקי בקלאב מד היא המסגרות המיוחדות לילדים, שמאפשרות להם הן ליהנות מסקי והן למצוא בילויים אחרים (גיוון, כידוע, הוא מפתח חשוב במיוחד בהנאה של ילדים מחופשה). גם ההורים יוצאים כמובן נשכרים מהדאגה של אנשי קלאב מד לילדיהם, ויכולים ליהנות מזמן איכות לעצמם ולאחר מכן מזמן איכות אמיתי עם הילדים.

איפה?

את כפרי הקלאב מד סקי ניתן למצוא בשוויץ, איטליה ובמיוחד בצרפת, ואם מבחינתכם העולם הוא באמת כפר גלובלי קטן ואתם רוצים להגיע גם ליעדים מרוחקים יותר תוכלו ליהנות מחופשת סקי בכפר של רשת קלאב מד גם ביפן ובסין – עונת הסקי בקלאב מד סאהורו שבאי הוקאידו, השני בגודלו באיי יפן, משתרעת מדצמבר ועד אפריל, ואילו בקלאב מד יאבולי שבצפון מזרח סין ניתן לגלוש כבר מנובמבר (ועד מרץ).

באירופה, כאמור, נמצאים רוב כפרי הקלאב מד סקי בצרפת. המגוון רחב במיוחד – סרה שבלייר, פסי ולנדרי, אבוריאז, ואל טורנס, לה פלאן, מריבל, שאמוני, לס דוס אלפס, ארק אקסטרים, אלפ ד'ואז, ואל ד'יזר, טין ואל קלרה  – וכל אחד מוזמן למצוא לו את הכפר האופטימאלי בהתאם להעדפותיו ובהתאם לתקציב העומד לרשותו (ישנם כפרים בעלי דירוג של 3 קלשונים, כאלה שזכו לארבעה וגם בעלי 5 קלשונים, והמחיר משתנה בהתאם).

בנוסף, ניתן ליהנות מחופשת סקי בכפר של קלאב מד בצ'רוויניה שבאיטליה, וכן באחד משלושת כפרי הקלאב מד סקי שבשוויץ – בוונגן הסמוך לגבול עם איטליה והמציע כמה מהנופים היפים ביבשת, בסנט מוריץ המפורסם והיוקרתי ובאתר הסקי החביב וילאר סור אולון שבמערב המדינה, סמוך לאגם ז'נבה ולגבול עם צרפת.

מתי כדאי?

כדאי לקחת בחשבון שבמהלך חופשות החורף של האירופאים, ובפרט בתקופת חג המולד והשנה החדשה, קלאב מד סקי עלול להיות יקר מאוד, וגם אתרי הסקי עצמם הופכים צפופים ועמוסים לעייפה ועל כן פחות כיפיים – כך שבמידת האפשר, מומלץ לתזמן את החופשה למועדים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>